مقایسه املاک

در عصر حاضر که مشغله افراد به طور چشمگیری افزایش یافته است و هرروز از زمانی که برای اوقات فراغت میگذاریم کم و کمتر میشود لازم است از پتانسیل های موجود در اینترنت جهت صرفه جویی در زمان بهره ببریم

با توجه به اینکه کمتر کسی درگیر پروسه طولانی مدت وخسته کننده یافتن ملک به صورت حضوری نشده است و افردای که حتی برای سرمایه گذاری وارد بازار مسکن شده ااند آگاه هستند ، که مدت زیادی را باید صرف یافتن ملک مورد نظر کنند که با توجه به این مشکلات برآن شدیم تا با استفاده از تکنولوژی پیشرفته روز و افراد متخصص بستری فراهم اوریم تا همشهریان و هم وطنان عزیز با صرف کمترین هزینه بیشترین بازدید را از ملک های مختلف داشته باشند و بهترین انتخاب را داشته باشند.

مجموعه ملکین :در نظر دارد باهمکاری مشاورین املاک اقدام به ساخت تورمجازی به صورت تصاویر ۳۶۰درجه کند تا بتوان تمام زوایای ملک را بصورت آنلاین مشاهده کرد و از رفت و آمد و هزینه های غیرضروری جلوگیری به عمل آید.

مجموعه ملکین به سه گروه از عزیزان خدمات شایانی میرساند:

  1. مشاورین املاک: بدین صورت که با معرفی صفحه خود، مشتریان را در جریان جدیدترین و بروزترین املاک خود قرار دهند.
  2. صاحبان ملک: بدین صورت که نیازی نیست تمام مدت منزل بوده و هر ساعت از روز شرایط را جهت بازدید مشتری فراهم کنند.
  3. جویندگان ملک: بدین صورت که بدون خارج شدن از منزل و یا دفتر مشاورین املاک، ملک مورد نظر خود را انتخاب کنند و فقط جهت بازدید حضوری هماهنگی به عمل بیاورند.